Heal asjal mitu nime ehk kontinentaalvoodi ja jenkkivoodi on tegelikult üks ja sama! Seega, kui tahad teada, mis on kontinentaalvoodi, uuri ka jenkkivoodite kohta!

Mis on kontinentaalvoodi disainilt?

Kontinentaalvoodi on kolmekihilise struktuuriga. Esimene kiht vedruvoodi või pesukastiga voodiraam, teine kiht vedrumadrats ja kolmas kiht kattemadrats. Ehk kui oled mõelnud, mis on kontinentaalvoodi ja mis on kontinentaalvoodi tähendus, siis lihtne seletus ongi eriline ülesehitus.

Seda, mis on kontinentaalvoodi ja mida tähendab kontinentaalvoodi, saab vaadata ka ajaloost. Kontinentaalvoodi mis on algselt olnud eksklusiivne lahendus USA luksushotellides, jõudis tasapisi teistesse hotellidesse ja sealt edasi kodudesse. Ehk kui mõelda, mis on kontinentaalvoodi, siis enam pole see luksusese, vaid lihtsalt parim voodi!

Esmaklassilised Kamjo voodid

Eesti päritoluga Kamjo ettevõte on esirinnas esmaklassiliste kontinentaalvoodite pakkujana. Kasutusele on võetud looduslikud ja hingavad materjalid, mis tagavad parima mugavuse, ja tootmisel pannakse rõhku kõikidele detailidele, et pakkuda seda, mida kliendid ootavad. Just nii, Kamjo kontinentaalvoodid valmistatakse vastavalt sinu soovidele, mis tähendab, et iga voodi on rätseplahendusena valminud unikaalne toode. Nende tootevalikust leiad ka moodsa mootorvoodi kui kõik muu vajaliku, et tagada igal öösel parim uni.

Kontinentaalvoodi METROPOL: