Ükskõik kas valid kontinentaalvoodi sahtlitega, kontinentaalvoodi kastiga või kontinentaalvoodi ilma ühe ning teiseta, on see tänu oma elegantsele ja luksuslikule disainile võrratu lahendus. See võib sind üllatada, kui palju suudab toa interjööri muuta üksainus uus mööbel! Tänu sellele saab isegi tavalise magamistoa muuta imeliseks buduaariks! Ja samas, see ei ole sugugi vaid väliselt ilus lahendus, vaid ka praktiline abimees igapäevaelus!

Kas kontinentaalvoodi sahtlitega tasub ära?

Avatav kontinentaalvoodi on väga nutikas valik. Mõnikord kardetakse, et kastiga kontinentaalvoodi tähendab halvemat unekvaliteeti, kui tavaline kontinentaalvoodi. Tegelikult ei ole see tõsi ning võrreldes tavalise voodiga, on kontinentaalvoodi kastiga endiselt märkimisväärselt mugavam lahendus. Voodialune hoiuruum võib olla üks suur avatud kast, jaotatud vaheseintega väiksemateks gruppideks või hoopis kasutada sahtlitega lahendust.

Peamine erinevus on see, et valides kontinentaalvoodi sahtlitega, ei pea panipaigale ligipääsemiseks voodit üles tõstma. Nii või naa saad voodialust edukalt kasutada erinevate asjade hoiustamiseks. Võid seal hoiustada voodipesu, parajaks saamist ootavaid riideesemeid ja jalanõusid ning see on ka hea variant, kus hoiustada hooajaväliseid riideid ja teisi esemeid.

Kontinentaalvoodi sahtlitega võib edukalt asendada ka tervet riidekappi või kummutit, vabastades toas märkimisväärse hulga ruumi. Ja muidugi eelarvest kinni pidamine. Kui vaadata hindasid, siis kontinentaalvoodi sahtlitega on reeglina odavam, kui kahe vedrukušetiga mudel.